Bir Nefes 2017 full türkçe dublaj 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
790 Görüntülenme

Bir Nefes 2017 full türkçe dublaj 1080p izle

Bir Nefes 2017 full türkçe dublaj 1080p izle Bir Nefes izle, Bir Nefes filmi izle, Bir Nefes full izle, Bir Nefes türkçe dublaj izle, Bir Nefes altyazılı izle, Bir Nefes 2017 izle, Bir Nefes tek part izle, Yunanistan'ın en kritik çöküş dönemlerinden birinde kahramanımız Elena, bu krizden kaçmak için Frankfurt'a taşınır. Geride bıraktığı nişanlısından hamile olduğunu öğrenir. Bu durum onu psikolojik olarak bunalıma sokar fakat para kazanması gerektiği için bir çiftin evinde çocuklarına bakmak üzere işe girer. Elena, evin annesiyle oldukça samimi olur. Gözlerden uzak bir anda Elena evin çocuğunu kaybeder. Bu durum üzerine oldukça korkan Elena apar topar Yunanistan'a kaçar ve çalıştığı ailede onun peşinden gider. 2017 Almanya ve Yunanistan ortak yapımı olan bu film dram türünde olup yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda Christian Zübert yer alırken başrollerini ise Jördis Triebel, Chara Mata Giannatou, Benjamin Sadler gibi isimler oluşturuyor.
Uyarı: Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. İyi seyirler dileriz.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bir Nefes 2017 full türkçe dublaj 1080p izle


  Bir Nefes izle, Bir Nefes filmi izle, Bir Nefes full izle, Bir Nefes türkçe dublaj izle, Bir Nefes altyazılı izle, Bir Nefes 2017 izle, Bir Nefes tek part izle, Yunanistan'ın en kritik çöküş dönemlerinden birinde kahramanımız Elena, bu krizden kaçmak için Frankfurt'a taşınır. Geride bıraktığı nişanlısından hamile olduğunu öğrenir. Bu durum onu psikolojik olarak bunalıma sokar fakat para kazanması gerektiği için bir çiftin evinde çocuklarına bakmak üzere işe girer. Elena, evin annesiyle oldukça samimi olur. Gözlerden uzak bir anda Elena evin çocuğunu kaybeder. Bu durum üzerine oldukça korkan Elena apar topar Yunanistan'a kaçar ve çalıştığı ailede onun peşinden gider.
  2017 Almanya ve Yunanistan ortak yapımı olan bu film dram türünde olup yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda Christian Zübert yer alırken başrollerini ise Jördis Triebel, Chara Mata Giannatou, Benjamin Sadler gibi isimler oluşturuyor.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?