Sırala

Türler

Tür:

2011 ve Daha Eski Filmler

74 film bulundu
Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle Full Türkçe Dublaj

Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle Filminiz Sherlock Holmes Gölge Oyunları türkçe dublaj izle veya Sherlock Holmes Gölge Oyunları full izle diğer adıyla “Sherlock Holmes Gölge Oyunları” özeti Amerika ve İngiltere yapımı olan Sherlock Holmes Gölge Oyunları filmi serinin devam niteliğinde olan ve 2011 yılında vizyona girmiş olan bir filmdir. Filmin ana karakteri olan Sherlock Holmes filmde önemli ve ezeli rakibi olan Profesör James Moriaty ile karşı karşıya geliyor. Film konu olarak "Son Vaka" isimli macerayı ele alıyor, ancak buna rağmen filmin senaristleri tarafından bağımsız bir senaryoya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie otururken, filmin hikâyesi ise ünlü isim Lionel Wigram'a aittir. Sizlerde Sherlock Holmes Gölge Oyunları filmini daha önce izlemediyseniz ya da yeniden izleyerek keyifli anlar geçirmek isterseniz Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle avantajlarından yararlanarak dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Sherlock Holmes Gölge Oyunları) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.2 IMDB Puanı 1,142 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 5 izle Rio Soygunu Fast Five Full Türkçe Dublaj

Hızlı ve Öfkeli 5 izle Filminiz Hızlı ve Öfkeli 5 türkçe dublaj izle veya Hızlı ve Öfkeli 5 full izle diğer adıyla “Hızlı ve Öfkeli 5” özeti 2001 yılında ilki çekilen ve büyük bir başarı yakalayan filmin çekilen devamları da aynı derece ses getirmiş ve izlenme rekorları kırmıştı. 2011 yılında Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu adıyla beşincisi çekilen film, öncekiler gibi aksiyonun ve araba akrobasisinin hiç azalmadığı, heyecanın sürekli artış gösterdiği, sürükleyici ve etkili bir yapım olmuştu. Başrollerinde eski bölümlerinde olduğu gibi Paul Walker, Vin Diesel, Dwayn Johnson ve Tyrese Gibson’ın paylaştığı filmde yönetmen koltuğu yine Justin Lin’e ait. Rio De Jenario’da geçen macerada bu kez kahramanlarımızın özgürlüklerine kavuşmak için yapmaları gereken son bir işe tanık oluyoruz. Film sitelerinde Hızlı ve Öfkeli 5 5 izle yazarak ulaşabileceğimiz film, aksiyon sevenler için vazgeçilmez bir yapımdır. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Hızlı ve Öfkeli 5) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.2 IMDB Puanı 1,099 İzlenme
Hızlı Ve Öfkeli izle he Fast And The Furious Full Türkçe Dublaj

Hızlı Ve Öfkeli izle Filminiz Hızlı Ve Öfkeli türkçe dublaj izle veya Hızlı Ve Öfkeli full izle diğer adıyla “Hızlı Ve Öfkeli” özeti Araba tutkunlarının ve aksiyon hastalarının bir numaralı filmi olan Hızlı ve Öfkeli, 2001 yılında vizyona irdiğinde büyük ses getirmiş ve oldukça başarılı bulunmuştu. Rob Cohen’in yönettiği filmde Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez gibi yıldızlar rol alıyor. Gerek oyuncu performansları gerekse de aksiyon sahneleriyle olumlu eleştiriler alan film gişede büyük bir başarı yakalamıştı. Gizli bir polis olan Brian O’Conner’ın Los Angeles’in arka sokaklarında yapılan araba yarışlarının içine girmesini ve burada Dominic ile maceralarını konu alan film müthiş bir başarı yakalayarak, birçok devam filminin yapılmasına zemin hazırlamıştır. Film sitelerinden fast and furious izle araması yaparak ulaşabileceğiniz film, soğuk kış günlerinde güzel bir tercih olacaktır. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Hızlı Ve Öfkeli) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.6 IMDB Puanı 815 İzlenme
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Full Türkçe Dublaj izle

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle Filminiz Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı türkçe dublaj izle veya Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı full izle diğer adıyla “Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı” özeti İndiana Jones 20 seneyi aşkın bir süredir efsanesini sürdürmektedir ve herkesin beklediği filmlerdendir. 2008 yılında yayınlanan İndiana Jones en uzun soluklu seri filmlerden biri olmakta. Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı filmi ile aksiyon ve İndina Jones fanatiklerini şaşırtmayarak soluk soluğa bir filmle çıkar yine. 2008 yılı yapımı olan filmde diğer serilerde olduğu gibi Steven Spielberg yönetmen koltuğunda ustalığını gösterirken Harrison Ford yaşlansa da hiçbir şey kaybetmediğini ispatlıyor tekrar bu filmde. Bu filmde İndiana artık maceralara ara vermiş okulda ki görevine geri dönmüştür. Ama Bela onun peşinin bırakmamaktadır. Okulun müdür Jones’u bahanelerle görevinden uzaklaştırır. İndiana Jones tamda bu sırada Mutt(Shia Lebeouf) ile tanışır ve tekrar kendini tehlikelerin içinde bulur. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.0 IMDB Puanı 1,453 İzlenme
Geçmişin Gölgesinde izle American History Full Türkçe Dublaj

Geçmişin Gölgesinde izle Filminiz Geçmişin Gölgesinde türkçe dublaj izle veya Geçmişin Gölgesinde full izle diğer adıyla “Geçmişin Gölgesinde” özeti Geçmişin Gölgesinde American History 1999 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Tony Kay bulunmaktadır. Bir saat elli dokuz dakika süreye sahip film, dram türünde çekilmiş bir yapıttır. Amerika Birleşik yapımcılığını üstlendiği filmde; başrollerde Edward Norton ve Edward Furlong ve Elliout Gold bulunmaktadır. Filmin konusu babası uyuşturucu satıcısı tarafından öldürülen Derek'in hayatını anlatmaktadır. Babasının ölümünden sonra Faşist bir gruba katılan Derek bu grubun önemli bir üyesi olmuştur. Babasının intikamını almak için Faşist gruptan farklı kişilere yaptığı tacizler ve intikamlarla Derek artık kötü bir örgüt üyesi olmuştur. Derek'in arabasını çalmaya çalışan iki zenciyi Derek öldürerek ceza evine girer. Derek'in hapishanedeki değişimini ve başkalaşımını anlatan film, Derek'in kardeşini kötü yoldan çevirmek için uğraşısını konu alır. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Geçmişin Gölgesinde) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.7 IMDB Puanı 1,151 İzlenme
Felekten bir gece izle The Hangover Full Türkçe Dublaj

Felekten bir gece 1 izle Yeni gösterime girecek olan filmimiz Felekten bir gece 1 türkçe dublaj izle türkçe altyazılı Felekten bir gece 1 full izle ayrıca 720p 1080p beklediğiniz bu "Felekten bir gece 1" yeni sinema filminde; 2009 Temmuz ayında vizyona giren Felekten bir gece 1 izle Almanya'ya yapımı bir komedi filmidir. Dört kafadar arkadaş, evlenecek olan arkadaşlarının düğününden önce ona bir veda partisi hazırlar. Düğünden 2 gün önce Las Vegas'a giderler. Bütün gece içki içip eğlenirler ve çok sarhoş olurlar. Sabah uyandıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Dolaplarının içinde sürekli ağlayan 6 aylık bir bebek vardır. Odanın içinde ise, bir kaplan ve tavuk olduğunu gören arkadaşlar şaşkına dönerler. İşin en garip yanı ise, damat ortalarda yoktur. Dün gece ye ait hiç bir şey hatırlamayan arkadaşlar, işlerin nasıl bu hale geldiğini bulmak zorundadır. İpuçlarını takip etmeye başlarlar. Bir an önce damadı bulup düğüne yetiştirmeleri gerekir. Kaliteli ve hd filmlerin unutulmaz adresi olan Filmtadim.com keyifli ve eğlenceli seyirler diler.

8.7 IMDB Puanı 1,284 İzlenme
Er Ryan’ı Kurtarmak izle Saving Private Ryan Full Türkçe Dublaj

Er Ryan’ı Kurtarmak izle Yeni gösterime girecek olan filmimiz Er Ryan’ı Kurtarmak türkçe dublaj izle türkçe altyazılı Er Ryan’ı Kurtarmak full izle ayrıca 720p 1080p beklediğiniz bu "Er Ryan’ı Kurtarmak" yeni sinema filminde; Savaş filmleri arasında önemli bir yeri olan Er Ryan'ı Kurtarmak başlı başına bir yapıttır. Yayınlandığı sene bir çok ödül almıştır. Yönetmen koltuğunda günümüzün en büyük yönetmenlerinden sayılan Steven Spielberg var. Oyuncu kadrosu da dev isimlerden kurulan filmde Tom Hanks, Matt Damon, Vin Diesel, Barry Pepper dikkatleri çekiyor. 2. dünya savaşı sırasında bir annenin 3 oğlundan 2’sini savaşta kaybetmesi sonrasında kalan son oğlunu ABD devleti savaş alanından kurtarmak ister. Bunun için kurulan bir ekip cephede Er Rayn I arar. Dönemi için mükemmel sayılan savaş sahnelerine sahip film dram konusunda da oldukça iddialı. 2. Dünya savaşının tüm vahşetini gözler önüne seren film özellikle Tom Hanks’in oyunculukta devleştiği projelerden. Kaliteli ve hd filmlerin unutulmaz adresi olan Filmtadim.com keyifli ve eğlenceli seyirler diler.

8.8 IMDB Puanı 1,317 İzlenme
Esaretin Bedeli Full Türkçe Dublaj izle

Esaretin Bedeli izle Yeni gösterime girecek olan filmimiz Esaretin Bedeli türkçe dublaj izle türkçe altyazılı Esaretin Bedeli full izle ayrıca 720p 1080p beklediğiniz bu "Esaretin Bedeli" yeni sinema filminde; Genç ve başarılı bir bankacı olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini öldürmek suçundan yaşam boyu hapse mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir. Burada başta Red olmak üzere yeni arkadaşlar edinir. Hapishane yaşamını ahenk sağlamaya çalışırken başka yandan da bilgisi ve kültürüyle etrafındaki müşterilerini etkilemeyi başaracaktır. Shawsank Hapishanesi’nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır ama Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki bütün mahkûmları, parmaklıklar arkasında dahi hür bir hayat olabileceğine inandırır. Bir Stephen King uyarlaması olan filmde Morgan Freeman ve Tim Robbins başrolde. Film, 1995’te, aralarında azami film adaylığı da olmak üzere tam 7 dalda Oscar’a namzet gösterildi. Esaretin Bedeli izle izle filmini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle seçeneği ile kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Esaretin Bedeli sitemizden Esaretin Bedeli izle Full izle seçeneği ile filmi sorunsuz izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Esaretin Bedeli izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü çok görmeyin :) Kaliteli ve hd filmlerin unutulmaz adresi olan Filmtadim.com keyifli ve eğlenceli seyirler diler.

9.1 IMDB Puanı 1,843 İzlenme
Birkez giren birdaha çıkmıyor

İnternetten film izlemek için artık sadece internet bağlantısı ve boş zaman yeterli değil, filmi izleyeceğiniz iyi ve güvenilir bir siteye ihtiyacınız var. kralinyeri.com sitesi tam da size göre bir site. Diğer sitelerde hep aynı filmler, aynı film kategorisi başlıkları, birbirilerinin aynısı halini almış onlarca film sitesi mevcut. Sizin ihtiyacınız olan ise gerek yerli filmler kategorisinde gerekse 2017 filmleri kategorisinde yepyeni filmler ise Kralinyeri.com sitesi tam size göre bir site. İnternette bir tur attığınızda onlarca hatta yüzlerce izlenmesi gereken film bulabiliyorsunuz ama bu filmleri bulabileceğiniz site sayısı maalesef oldukça az. Kralinyeri.com size geniş bir arşiv sunuyor. Sadece yerli filmler, yabancı filmler ya da 2017 filmleri ile sınırlı olmayan birbirinden farklı alt başlıklarla sizlere birbirinden farklı filmler izleyerek evde keyif yapma fırsatı sunan Kralinyeri.com sitesi sadece filmler konusunda değil dizi arşivi konusunda da oldukça iddialı bir site. Evinizde günün stresinden kurtulmak istiyorsanız ya da ailece keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Kralinyeri.com sitesi kısa zaman içinde favori film siteniz olacak. Stres atmak için film izlemek istiyorsunuz internete giriyorsunuz ama film izlemeye çalışırken daha da stresiniz artabiliyor. Reklam üzerine reklam açan siteler, gerek ses gerekse görüntü kalitesi son derece düşük olan videolarla film izleme hevesiniz kaçsın ya da stresiniz artsın istemiyorsanız Kralinyeri.com sitesi aradığınız film sitesi. Tek yapmanız gereken size en uygun olan ya da o anki modunuza en uygun olan filmi ya da diziyi seçerek keyfinize bakmak. yerli filmler arasında en güncel filmleri kaliteli görüntü ve ses farkıyla en kısa zamanda görebileceğiniz bir site olmasıyla farkını ortaya koyan Kralinyeri.com sitesi favorileriniz arasında yeri çok kısa zamanda alacak gibi görünüyor. Dizi keyfi mi yapmak istiyorsunuz aradığınız diziyi bulamıyor musunuz, bir de Kralinyeri.com a bakarsanız aradığınızı kaliteli video farkıyla kolayca bulabileceğinize eminiz. Ayrıca yerli filmler ve 2017 filmleri konusunda da güncel olmasıyla fark yaratan Kralinyeri.com sitesi sizi internette uzun arayışlar yaparak zaman kaybetmekten de kurtarıyor.

330 İzlenme
Film zevkinize zevk katın

Hizmete açıldığından bu yana film severlerin vazgeçilmezi olan Babafilmizle.com zengin film ve dizi içeriği ile kullanıcılarına harika saatler geçirme şansını tanıyor. Kolay kullanım ve afişlerle desteklenmiş harika bir içeriğe sahip olan site aranılan her şeyin elinizin altında olması için özel olarak tasarlanmış. Yerli ve yabancı diziler, yine yerli ve yabancı filmler, 2016 filmleri, 2017 filmleri gibi çeşitli başlıklar altında dilediğiniz filmi seçip film keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. babafilmizle.com Sitesi: babafilmizle.com internet sitesi zengin altyapısı ile kullanıcılarına yerli ve yabancı bir çok filmi izleme olanağı sunan bir film sitesidir. Gelişen teknoloji ile film izlemek için sinemaya gitmek zorunda kalmadığınız günümüzde, babafilmizle.com her nerede olursanız olun, bilgisayarınız, tabletiniz ve hatta dilerseniz akıllı telefonlarınız sayesinde size istediğiniz filmi izleme şansını sunuyor. Hem de ücretsiz olarak. Kullanıcılarından izlemek istedikleri film veya dizi için hiç bir ücret veya abonelik talep etmeyen siteye dilediğiniz anda, dilediğiniz yerden girerek yüzlerce filmi ve diziyi tek tıkla izleyebilirsiniz. Zengin Altyapı Site birbirinden güzel çeşitli kategoriler altında oldukça zengin bir altyapıya sahip. Aile filmleri, Aksiyon filmleri, Korku filmleri, Romantik Filmler gibi türlerine göre filmleri seçip izleyebilmenizin yanı sıra bir başka sıralama da yıllara göre ayarlanmış durumda. 2009 filmleri, 2014 filmleri, 2016 filmleri ve hatta şimdiden 2017 filmleri gibi yıla göre istediğiniz filmi bulup izleyebilirsiniz. Sürekli güncel altyapısı ile yeni filmleri de bünyesinde barındıran sitede film çeşitliliği ise adeta baş döndürüyor. yerli filmler ve yabancı filmler arşivi yanında yerli ve yabancı diziler ile de kullanıcılarına hitap eden babafilmizle.com ekranlara damgasını vurmuş bir çok diziyi sezonlar halinde dizi severlere sunuyor. Sayfa Tasarımı Oldukça şık ve kolay kullanım sunan tasarımı sayesinde site içerisinde boğulmayacaksınız. Ana sayfanın Baba sayfa olarak adlandırıldığı babafilmizle.com sitesi girişte siz harika bir görsel ve çeşitli filmlerin arşivi ile karşılıyor. Üst sağ kısımda yer alan arama çubuğu sayesinde önceden belirlediğiniz bir filmi arattırıp izlemeye başlayabilirsiniz. Kategorilerin ayırıldığı sitede yine her güne özel bir film seçilip siz izleyenlerine tavsiye edilmekte. Filmlerin sayfasına girdiğinizde ise filmin videosu ve fragmanının yanı sıra özeti, oyuncuları ve yönetmeni gibi bilgileri de bulabilirsiniz.

411 İzlenme