Sırala

Türler

Tür:

2011 ve Daha Eski Filmler

75 film bulundu
Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle Full Türkçe Dublaj

Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle Filminiz Sherlock Holmes Gölge Oyunları türkçe dublaj izle veya Sherlock Holmes Gölge Oyunları full izle diğer adıyla “Sherlock Holmes Gölge Oyunları” özeti Amerika ve İngiltere yapımı olan Sherlock Holmes Gölge Oyunları filmi serinin devam niteliğinde olan ve 2011 yılında vizyona girmiş olan bir filmdir. Filmin ana karakteri olan Sherlock Holmes filmde önemli ve ezeli rakibi olan Profesör James Moriaty ile karşı karşıya geliyor. Film konu olarak "Son Vaka" isimli macerayı ele alıyor, ancak buna rağmen filmin senaristleri tarafından bağımsız bir senaryoya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie otururken, filmin hikâyesi ise ünlü isim Lionel Wigram'a aittir. Sizlerde Sherlock Holmes Gölge Oyunları filmini daha önce izlemediyseniz ya da yeniden izleyerek keyifli anlar geçirmek isterseniz Sherlock Holmes Gölge Oyunları izle avantajlarından yararlanarak dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Sherlock Holmes Gölge Oyunları) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.2 IMDB Puanı 1,114 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 5 izle Rio Soygunu Fast Five Full Türkçe Dublaj

Hızlı ve Öfkeli 5 izle Filminiz Hızlı ve Öfkeli 5 türkçe dublaj izle veya Hızlı ve Öfkeli 5 full izle diğer adıyla “Hızlı ve Öfkeli 5” özeti 2001 yılında ilki çekilen ve büyük bir başarı yakalayan filmin çekilen devamları da aynı derece ses getirmiş ve izlenme rekorları kırmıştı. 2011 yılında Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu adıyla beşincisi çekilen film, öncekiler gibi aksiyonun ve araba akrobasisinin hiç azalmadığı, heyecanın sürekli artış gösterdiği, sürükleyici ve etkili bir yapım olmuştu. Başrollerinde eski bölümlerinde olduğu gibi Paul Walker, Vin Diesel, Dwayn Johnson ve Tyrese Gibson’ın paylaştığı filmde yönetmen koltuğu yine Justin Lin’e ait. Rio De Jenario’da geçen macerada bu kez kahramanlarımızın özgürlüklerine kavuşmak için yapmaları gereken son bir işe tanık oluyoruz. Film sitelerinde Hızlı ve Öfkeli 5 5 izle yazarak ulaşabileceğimiz film, aksiyon sevenler için vazgeçilmez bir yapımdır. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Hızlı ve Öfkeli 5) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.2 IMDB Puanı 1,072 İzlenme
Hızlı Ve Öfkeli izle he Fast And The Furious Full Türkçe Dublaj

Hızlı Ve Öfkeli izle Filminiz Hızlı Ve Öfkeli türkçe dublaj izle veya Hızlı Ve Öfkeli full izle diğer adıyla “Hızlı Ve Öfkeli” özeti Araba tutkunlarının ve aksiyon hastalarının bir numaralı filmi olan Hızlı ve Öfkeli, 2001 yılında vizyona irdiğinde büyük ses getirmiş ve oldukça başarılı bulunmuştu. Rob Cohen’in yönettiği filmde Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez gibi yıldızlar rol alıyor. Gerek oyuncu performansları gerekse de aksiyon sahneleriyle olumlu eleştiriler alan film gişede büyük bir başarı yakalamıştı. Gizli bir polis olan Brian O’Conner’ın Los Angeles’in arka sokaklarında yapılan araba yarışlarının içine girmesini ve burada Dominic ile maceralarını konu alan film müthiş bir başarı yakalayarak, birçok devam filminin yapılmasına zemin hazırlamıştır. Film sitelerinden fast and furious izle araması yaparak ulaşabileceğiniz film, soğuk kış günlerinde güzel bir tercih olacaktır. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Hızlı Ve Öfkeli) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.6 IMDB Puanı 798 İzlenme
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Full Türkçe Dublaj izle

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle Filminiz Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı türkçe dublaj izle veya Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı full izle diğer adıyla “Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı” özeti İndiana Jones 20 seneyi aşkın bir süredir efsanesini sürdürmektedir ve herkesin beklediği filmlerdendir. 2008 yılında yayınlanan İndiana Jones en uzun soluklu seri filmlerden biri olmakta. Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı filmi ile aksiyon ve İndina Jones fanatiklerini şaşırtmayarak soluk soluğa bir filmle çıkar yine. 2008 yılı yapımı olan filmde diğer serilerde olduğu gibi Steven Spielberg yönetmen koltuğunda ustalığını gösterirken Harrison Ford yaşlansa da hiçbir şey kaybetmediğini ispatlıyor tekrar bu filmde. Bu filmde İndiana artık maceralara ara vermiş okulda ki görevine geri dönmüştür. Ama Bela onun peşinin bırakmamaktadır. Okulun müdür Jones’u bahanelerle görevinden uzaklaştırır. İndiana Jones tamda bu sırada Mutt(Shia Lebeouf) ile tanışır ve tekrar kendini tehlikelerin içinde bulur. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.0 IMDB Puanı 1,424 İzlenme
Geçmişin Gölgesinde izle American History Full Türkçe Dublaj

Geçmişin Gölgesinde izle Filminiz Geçmişin Gölgesinde türkçe dublaj izle veya Geçmişin Gölgesinde full izle diğer adıyla “Geçmişin Gölgesinde” özeti Geçmişin Gölgesinde American History 1999 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Tony Kay bulunmaktadır. Bir saat elli dokuz dakika süreye sahip film, dram türünde çekilmiş bir yapıttır. Amerika Birleşik yapımcılığını üstlendiği filmde; başrollerde Edward Norton ve Edward Furlong ve Elliout Gold bulunmaktadır. Filmin konusu babası uyuşturucu satıcısı tarafından öldürülen Derek'in hayatını anlatmaktadır. Babasının ölümünden sonra Faşist bir gruba katılan Derek bu grubun önemli bir üyesi olmuştur. Babasının intikamını almak için Faşist gruptan farklı kişilere yaptığı tacizler ve intikamlarla Derek artık kötü bir örgüt üyesi olmuştur. Derek'in arabasını çalmaya çalışan iki zenciyi Derek öldürerek ceza evine girer. Derek'in hapishanedeki değişimini ve başkalaşımını anlatan film, Derek'in kardeşini kötü yoldan çevirmek için uğraşısını konu alır. Hd film izle Filmtadim.com kalitesiyle izleyin (Geçmişin Gölgesinde) isimli filmini sitemizden kesintisiz izlediniz. Film hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

8.7 IMDB Puanı 1,127 İzlenme
Felekten bir gece izle The Hangover Full Türkçe Dublaj

Felekten bir gece 1 izle Yeni gösterime girecek olan filmimiz Felekten bir gece 1 türkçe dublaj izle türkçe altyazılı Felekten bir gece 1 full izle ayrıca 720p 1080p beklediğiniz bu "Felekten bir gece 1" yeni sinema filminde; 2009 Temmuz ayında vizyona giren Felekten bir gece 1 izle Almanya'ya yapımı bir komedi filmidir. Dört kafadar arkadaş, evlenecek olan arkadaşlarının düğününden önce ona bir veda partisi hazırlar. Düğünden 2 gün önce Las Vegas'a giderler. Bütün gece içki içip eğlenirler ve çok sarhoş olurlar. Sabah uyandıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Dolaplarının içinde sürekli ağlayan 6 aylık bir bebek vardır. Odanın içinde ise, bir kaplan ve tavuk olduğunu gören arkadaşlar şaşkına dönerler. İşin en garip yanı ise, damat ortalarda yoktur. Dün gece ye ait hiç bir şey hatırlamayan arkadaşlar, işlerin nasıl bu hale geldiğini bulmak zorundadır. İpuçlarını takip etmeye başlarlar. Bir an önce damadı bulup düğüne yetiştirmeleri gerekir. Kaliteli ve hd filmlerin unutulmaz adresi olan Filmtadim.com keyifli ve eğlenceli seyirler diler.

8.7 IMDB Puanı 1,258 İzlenme
Er Ryan’ı Kurtarmak izle Saving Private Ryan Full Türkçe Dublaj

Er Ryan’ı Kurtarmak izle Yeni gösterime girecek olan filmimiz Er Ryan’ı Kurtarmak türkçe dublaj izle türkçe altyazılı Er Ryan’ı Kurtarmak full izle ayrıca 720p 1080p beklediğiniz bu "Er Ryan’ı Kurtarmak" yeni sinema filminde; Savaş filmleri arasında önemli bir yeri olan Er Ryan'ı Kurtarmak başlı başına bir yapıttır. Yayınlandığı sene bir çok ödül almıştır. Yönetmen koltuğunda günümüzün en büyük yönetmenlerinden sayılan Steven Spielberg var. Oyuncu kadrosu da dev isimlerden kurulan filmde Tom Hanks, Matt Damon, Vin Diesel, Barry Pepper dikkatleri çekiyor. 2. dünya savaşı sırasında bir annenin 3 oğlundan 2’sini savaşta kaybetmesi sonrasında kalan son oğlunu ABD devleti savaş alanından kurtarmak ister. Bunun için kurulan bir ekip cephede Er Rayn I arar. Dönemi için mükemmel sayılan savaş sahnelerine sahip film dram konusunda da oldukça iddialı. 2. Dünya savaşının tüm vahşetini gözler önüne seren film özellikle Tom Hanks’in oyunculukta devleştiği projelerden. Kaliteli ve hd filmlerin unutulmaz adresi olan Filmtadim.com keyifli ve eğlenceli seyirler diler.

8.8 IMDB Puanı 1,291 İzlenme
Esaretin Bedeli Full Türkçe Dublaj izle

Esaretin Bedeli izle Yeni gösterime girecek olan filmimiz Esaretin Bedeli türkçe dublaj izle türkçe altyazılı Esaretin Bedeli full izle ayrıca 720p 1080p beklediğiniz bu "Esaretin Bedeli" yeni sinema filminde; Genç ve başarılı bir bankacı olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini öldürmek suçundan yaşam boyu hapse mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir. Burada başta Red olmak üzere yeni arkadaşlar edinir. Hapishane yaşamını ahenk sağlamaya çalışırken başka yandan da bilgisi ve kültürüyle etrafındaki müşterilerini etkilemeyi başaracaktır. Shawsank Hapishanesi’nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır ama Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki bütün mahkûmları, parmaklıklar arkasında dahi hür bir hayat olabileceğine inandırır. Bir Stephen King uyarlaması olan filmde Morgan Freeman ve Tim Robbins başrolde. Film, 1995’te, aralarında azami film adaylığı da olmak üzere tam 7 dalda Oscar’a namzet gösterildi. Esaretin Bedeli izle izle filmini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle seçeneği ile kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Esaretin Bedeli sitemizden Esaretin Bedeli izle Full izle seçeneği ile filmi sorunsuz izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Esaretin Bedeli izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü çok görmeyin :) Kaliteli ve hd filmlerin unutulmaz adresi olan Filmtadim.com keyifli ve eğlenceli seyirler diler.

9.1 IMDB Puanı 1,816 İzlenme
Birkez giren birdaha çıkmıyor

İnternetten film izlemek için artık sadece internet bağlantısı ve boş zaman yeterli değil, filmi izleyeceğiniz iyi ve güvenilir bir siteye ihtiyacınız var. kralinyeri.com sitesi tam da size göre bir site. Diğer sitelerde hep aynı filmler, aynı film kategorisi başlıkları, birbirilerinin aynısı halini almış onlarca film sitesi mevcut. Sizin ihtiyacınız olan ise gerek yerli filmler kategorisinde gerekse 2017 filmleri kategorisinde yepyeni filmler ise Kralinyeri.com sitesi tam size göre bir site. İnternette bir tur attığınızda onlarca hatta yüzlerce izlenmesi gereken film bulabiliyorsunuz ama bu filmleri bulabileceğiniz site sayısı maalesef oldukça az. Kralinyeri.com size geniş bir arşiv sunuyor. Sadece yerli filmler, yabancı filmler ya da 2017 filmleri ile sınırlı olmayan birbirinden farklı alt başlıklarla sizlere birbirinden farklı filmler izleyerek evde keyif yapma fırsatı sunan Kralinyeri.com sitesi sadece filmler konusunda değil dizi arşivi konusunda da oldukça iddialı bir site. Evinizde günün stresinden kurtulmak istiyorsanız ya da ailece keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Kralinyeri.com sitesi kısa zaman içinde favori film siteniz olacak. Stres atmak için film izlemek istiyorsunuz internete giriyorsunuz ama film izlemeye çalışırken daha da stresiniz artabiliyor. Reklam üzerine reklam açan siteler, gerek ses gerekse görüntü kalitesi son derece düşük olan videolarla film izleme hevesiniz kaçsın ya da stresiniz artsın istemiyorsanız Kralinyeri.com sitesi aradığınız film sitesi. Tek yapmanız gereken size en uygun olan ya da o anki modunuza en uygun olan filmi ya da diziyi seçerek keyfinize bakmak. yerli filmler arasında en güncel filmleri kaliteli görüntü ve ses farkıyla en kısa zamanda görebileceğiniz bir site olmasıyla farkını ortaya koyan Kralinyeri.com sitesi favorileriniz arasında yeri çok kısa zamanda alacak gibi görünüyor. Dizi keyfi mi yapmak istiyorsunuz aradığınız diziyi bulamıyor musunuz, bir de Kralinyeri.com a bakarsanız aradığınızı kaliteli video farkıyla kolayca bulabileceğinize eminiz. Ayrıca yerli filmler ve 2017 filmleri konusunda da güncel olmasıyla fark yaratan Kralinyeri.com sitesi sizi internette uzun arayışlar yaparak zaman kaybetmekten de kurtarıyor.

322 İzlenme
Sekterounde bir numara diyebiliriz

İnternet siteleri aracılığı ile birbirinden farklı dizileri ve filmleri izlemek mümkündür. Fakat her internet sitesinde aynı kalitede ve her çeşit filmi aynı yerde bulmak oldukça zordur. Ayfilmizle.net pek çok filmi, diziyi aynı adreste ve yüksek görüntü kalitesi ile bulma imkânı sunmaktadır. Son zamanlarda çıkan filmler pek çok sitede bulunmamaktadır ancak 2017 filmleri bu adreste bulmak mümkündür. Kaliteli Filmin Adresi Blazing Samurai, Boss Baby (Patron Bebek), The Story of Ferdinand (Ferdinand'ın Hikayesi), Red Sparrow, Granite Mountine, American Made, Untitletd Mother-Doughter, Gamba: Macera Çetesi, Going in Style, Baby Driver, God Particle, Captain Underpants, Cars 3, Hidden Figures (Gizli Sayılar), A Cure For Welness, First Fight, Patriots Day, Billy Lynn's Long Halftime Work, Sünger Bob 3, Run Ozzy Run, Splıt (Parçalanmış), A Dog Purpose, Bastards, Nicky Tanner and The Fire Flower, Aşıklar Şehri, Coco, Geostrom, The Little Vampire, My Little Ponny: The Movie, The Lego Ninjago, The Dark Tower, John Wick 2, Heybeden Gerçeküstü Aşk, It, Ghost:Shell, God Particle, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, Sıcak Kalpler 2, Atçalı Kel Mehmet, Geniş Aile 2, Sümela'nın Şifresi 2, Maymunlar Cehennemi 3, Romantik Komedi 3, Spıder Man 3, Blade Runner 2 (Bıçak Sırtı 2), Iron Man 4 (Demir Adam 4), Paranormal Activity 5, Terminatör 6, Sherlock Holmes 3, Hep Yek 2, Power Rangers, Zombieland 2, The Lego Batman, Moana, Görevimiz Tehlike 6, Thor 3 Ragnarok, Wolverine 3, Pacific Rim 2, Çılgın Hırsız 3, Preator 4, The Croods 2, Kral Arthur 2, Yeni Nesil Ajan 3, Gizli Servis 2, Creed Efsanesinin Doğuşu, Dünya Savaşı Z 2, Uyumsuz Yandaş, Galaksinin Koruyucuları 2, Karayip Korsanları 5, Kill Bill 3, Tomb Raider 3, Süper Yetenek, Güzel ve Çirkin, Canavar Kamyonlar, Hızlı ve Öfkeli 8, Çalgı Çengi 2, Arif ve 216, Ajan Salt 2, Karanlığın Elli Tonu, Bad Boys 3, Wonder Women, Star Wars 8, Düğün Dernek 3, Transformers 5, Wanted 2, Baahubali 2, Cehennem Melekleri 4, Osmanlı Subayı gibi filmleri bu adreste 2017 filmleri arasında görmek mümkündür. Yerli filmler yine bu filmlerin arasında yer almaktadır. Ayfilmizle.net Farkı Bu site sayesinde birbirinden farklı kategorilerdeki filmleri kolayca bulabilmek mümkündür, ayrıca hangi filmi izleyeceğinize karar veremediyseniz günün filmini izleyebilirsiniz veya yorumlardan ya da puanlamadan hangi filmi-diziyi izleyeceğinize karar verebilirsiniz.

530 İzlenme