Sırala

Türler

Tür:

2017 Filmleri

471 film bulundu
Çılgın Kardeşler izle 2017 Babylon Sisters Full 2017 - ABD

Çılgın Kardeşler izle Çılgın Kardeşler full izle, Çılgın Kardeşler 2017 izle, Çılgın Kardeşler tek parça izle, Çılgın Kardeşler türkçe dublaj izle, yabancı komedi filmi olan ve konu itibari ile Sıra dışı dostlukları kutlayan kardeşlik ve müzik göçmen masalı ve çeşitlilik gücü. Kamla ve ailesi, diğer göçmen ailelerle birlikte Trieste eteklerinde yıkık bir binaya taşındılar ve evden ayrılmamaya kararlı eski bir huysuz emekli öğretmen, tüm sakinlerin tahliye bildirimi düştüğünde gitti. Erkekler öfkeyle ev sahibinin tehditlerine tepki verirken, kadınlar gözyaşları, gülerek ve yanlış anlaşılmalar yoluyla ailelerinin kaderini işbirliği ve tasarruf için çabalıyorlar. Bu rahatsız edici durumda, küçük Kamla ve profesör Leone, babasının iradesine karşı arkadaş olurken annesi Shanti yakında bir Bollywood yıldızı gibi dans eden bir hediye ortaya çıkaracak. Dostça bir sosyal hizmet uzmanı sayesinde, bir dans okulu fikri buluyorlar. Mahalle yakında Babil Kızkardeşleri hakkında konuşacak.

618 İzlenme
Kapsül izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Kapsül izle Kapsül full izle, Kapsül türkçe dublaj izle, Kapsül 2017 izle, Kapsül tek parça izle 26 Nisan 2012'de, altı kişi Mars'a bir gezi simülasyonu yapmak için bir İzole Gizli Çevre'ye girdi. Görevleri felaket bir başarısızlıktı. 2017 Abd yapımı olan The Tank gerilim türünde, 1 haziran 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Kellie Madison üstlenmiştir. Başrollerde Marguerite Moreau, Jack Davenport, Brad William Henke yer alıyor. Ayrıca, Christopher McDonald, Christopher Redman, Jack Coleman, Erik King gibi isimlerde rol almuştır.

608 İzlenme
Dua Et Kardeşiz izle 2017 yerli komedi filmi full 2017 - Türkiye

Dua Et Kardeşiz izle Dua Et Kardeşiz izle, Dua Et Kardeşiz full izle, Dua Et Kardeşiz tek part izle, Dua Et Kardeşiz tek parça izle, Dua Et Kardeşiz 2017 izle yerli komedi filmi olan dua et kardeşiz filmi 2017 yılının sonunda gösterime girmesi beklenen yerli komedi filmleri arasında yer almaktadır. filmin konusuna baktığımızda ise Varlıklı bir ailenin ferdi olan Tuğrul arazilerinden yol geçeceğini öğrenir. Ailesiyle bu durumu paylaştıktan sonra annesi küçük oğlu Ömer'i arar. Apar topar memlekete gelen Ömer, bu yolun illegal bir biçimde arazilerinden geçtiğini öğrenir. Durum üzerine bütün her şeyi ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya başlar.

692 İzlenme
Kocaayak ve Oğlu izle 2017 animasyon 720p 2017 - ABD

Kocaayak ve Oğlu izle Kocaayak ve Oğlu animasyon izle Kocaayak ve Oğlu 2017 izle Kocaayak ve Oğlu türkçe dublaj izle Kocaayak ve Oğlu full izle Çocukluktan beri her şeyin iyi olması için uğraşan adam hayatını bazen boşa saldığında ise daha da güzel şeyler ile olduğu gerçeği vardır. Gençlik yıllarından artık büyümüş olan bu adam her şeyin de farklı bir zihniyet altında yaşadığını bilmektedir. Kocaayak ve Oğlu türkçe dublaj izle, Hayatının yanı sıra macera bulabilmek için çok deneyimli birisi olması onun maceraya daha yatkın olduğunun bire bir kanıtlanmış halidir. Her amaç altın da farklılık olsa da bu adam macera adına verdiği tüm çabalar ile büyümüş birisidir. Arkadaşı dostu veya herhangi bir ailesi olmayan bu adam tek tabanca takılmayı küçüklüğünden beri yaptığı için alışmıştır. Kocaayak ve Oğlu tek parça izle, Macera bulmak adına uzun bir yola çıkan adam yolun sonucunda her şeyin başarılı olacağına inanmaktadır. Cidden yol sonunda istediği şeye ulaşmış ve farklı boyutta amacı da ortalıklar da dolaşmaktadır. Kocaayak ve Oğlu full izle, Babasının ve annesinin öldüğünü düşünen bu adam orman da Kocaayak adın da ki bir yaratık ile karşı karşıya kaldıktan sonra hayatı bir kez daha değişmiştir. Kocaayak ve Oğlu 720p izle, Çünkü Kocaayak adın da ki varlık babasıdır. Bunu bir şekil de anlamayı başarmış olan Kocaayak ona ilk başlar da bir şey belli ettirmemek adına kötü tavırlar sergiler. Ama aslında içi gitmek de olan Kocaayak neden babası olduğunu halen söylemedi inanın bende bilmiyorum. Kocaayak ve Oğlu 2017 izle, Her neyse Kocaayak adın da ki bu varlık hayvanlar ile konuşabildiği için orman da çok değişik şeylerin olup bittiğinden anında haberi olmaktadır. O yüzden şu anda oğlu için pek de bir sıkıntı olmadığını bilmektedir. Kocaayak ve Oğlu full hd izle Kocaayak oğluna babası olduğunu söylememe sebebini şimdi anladık. Kocaayak ve Oğlu tek parça full hd izle, DNA dengesini hiç bir şekil de bozacak haberler vermemesi gerekmektedir. Aralarında farklı kabiliyetleri olsa da hiç bir şekil de hiç bir kişinin hiç bir zaman bu güçler hakkında haberi olmaması gerekir. Kocaayak ve Oğlu full hd izle, Ama konuştuğu hayvanların bir tanesi bile bunu kimse ile paylaşamaz. Çünkü Kocaayak güçleri ile bunun da farkına varmaktadır. Bakalım Kocaayak ve maceracı oğlu arasında ilerlemek de olan sahneler de karşınıza ne gibi değişik sahneler gelecek. Kocaayak ve Oğlu donmadan izle, Film animasyon türünde olmasına rağmen çocuklardan fazla yetişkinlerin izleyeceği bir film haline gelmeye başladı.

1,686 İzlenme
Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk izle 2017 animasyon full 2017 - ABD

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk izle Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk full izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk türkçe dublaj izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk hd izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk 2017 izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk animasyon izle Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk filminde Vanessa Hudgens, Dwayne Johnson, Josh Hutcherson gibi isimler rol alırken, 94 dakika sürecek olan gizemli adaya yolculuk aksiyon ve macera filmleri arasındaki yerini aldı. 17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Gizemli bir o kadar güzel ve çok hoş bir adayı keşif etmişlerdir...

1,514 İzlenme
Senin Adın izle 2017 yerli film full

Senin Adın izle Senin Adın full izle Senin Adın türkçe dublaj izle Senin Adın tek parça izle Senin Adın 720p izle Mitsuha adın da ki genç kız hayatını hep kırsal kesimde geçirdiği için pek de utangaç birisidir. Pek sosyal yerler de takılmamış olması onun hayatın da değişik konular da elde etmiştir. Senin Adın izle, Bu genç kız kırsal kesimlerin dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Senin Adın full izle, Yaşadığı yerden oldukça memnun olan kız aslında anne babası için buralar da bazen dillere gelmektedir. Vali olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha onlarla da güzel vakit geçirmektedir. Senin Adın tek parça izle, Bu genç kız ailesiyle vakit geçirdiği kadar da arkadaşları ile de vakit geçirmeyi sevmektedir.

1,528 İzlenme
Mrittupuri: Kill Zone izle 2017 Full

Mrittupuri: Kill Zone izle Mrittupuri: Kill Zone full izle Mrittupuri: Kill Zone 2017 izle Mrittupuri: Kill Zone türkçe dublaj izle Mrittupuri: Kill Zone mobil izle Yönetmen Zayed Rizwan Bangladeşli film yönetmenleri derneği' tarafından yasaklanmadan önce doksan yüzde işi tamamladı. Çalışmanın yüzde doksanını 'Bangladeş yönetmen birliği' yasak yönetmen 'Shamim Ahmer Roni' 'den önce bu filmi derneğiyle ilgili kişisel sorun nedeniyle daha fazla yapmaya devam etmeden önce yapmıştı. Abdul Mannan, Mayıs 18, 2017'de filmin geride kalan% 10'luk bölümünü yönetmek üzere kiralanmıştı. Roni yönetmeninin yasaklanması nedeniyle.

1,490 İzlenme
Doraemon: Buz Devri Macerası izle 2017 animasyon full 2017 - ABD

Doraemon: Buz Devri Macerası izle Doraemon: Buz Devri Macerası full izle Doraemon: Buz Devri Macerası 2017 izle Doraemon: Buz Devri Macerası türkçe dublaj izle Doraemon: Buz Devri Macerası animasyon filmi izle yabancı animasyon filmleri içinde ülkemizde tanınan Doraemon animasyon filminin son serisi olan Doraemon: Buz Devri Macerası 2017 yılında gösterime hazırlanan bir film olarak karşımızdadır. 2017 japon yağımı filmde yine kahramanlarımız maceradan maceraya koşuyor. yönetmenliğini Atsushi Takahashi üstlendiği film 18 ağustosta gösterime girecektir. filmin türkçe seslendirmesi hakkında pek fazla bilgi verilmese de animasyon film severler tarafından Doraemon: Buz Devri Macerası filmi büyük bir sabırsızlıkla beklenmektedir. en hızlı filmlerin adresi olan filmihizliizle.com keyifli ve hızlı seyirler diler.

1,517 İzlenme
Kayıp Şehir z izle 2017 full Türkçe dublaj

Kayıp Şehir z 2017 full hd Türkçe dublaj 720p izle Kayıp Şehir Z filminde Percy Fawcett, amazon ormanlarında hayatını süren bir kaşiftir. Bu kaşif yaşamış olduğu yerde yapmış olduğun araştırmalar ile daha önce bilinmeyen, bir süre önce bölgeye yerleşmiş olan uygarlık ile ilgili bir kalıntıya şahit olur. Kaşifin medeniyet ile ilgili kanıtları bilim insanları ile paylaşması neticesinde bilim insanlar tarafından bu kanıtlar küçümsenir. Bu konuda yılmayan kaşif, en büyük destekçileri olan eşi ve çocuklarının destekleri ile yeniden Amazon ormanlarına dönmeye karar verir. Kaşif, elde ettiği bulgular nedeni ile iddiasını kanıtlamak için gerekli araştırmalar yapar. Ancak 1925 yılında hiç bilinmeyen bir nedenden dolayı birden ortadan kaybolur. Daha sonra birçok maceraperest araştırmacı kaşifi bulmak için işe koyulur. Sinema severler tarafından tarayıcılar kayıp şehir z full hd izle yazılması ile birlikte film yüksek kaliteli görüntü ile filmi izleyebilirler. Aynı zamanda kayıp şehir z full izle yazılarak filmi tam olarak izlemek birçok sitede mümkündür.

1,843 İzlenme
Soygun izle Good Time 2017 full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Soygun izle Soygun 2017 izle Soygun full hd izle Soygun türkçe dublaj izle Soygun tek part izşe Good Time 2017 full 720p türkçe dublaj izle Good Time izle Tek part şeklinde Good Time full izle orjinal veya altyazılı Good Time türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir banka soyguncusu kendisini arayanlardan kaçamaz... Ben Safdie ile Joshua Safdie'nin yönettiği filmin senaryosunu Ronald Bronstein ile Joshua Safdie kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Robert Pattinson, Jennifer Jason Leigh ve Barkhad Abdi yer alıyor.

8,012 İzlenme