Sırala

Türler

Tür:

Animasyon Filmleri

186 film bulundu
Kocaayak ve Oğlu izle 2017 animasyon 720p 2017 - ABD

Kocaayak ve Oğlu izle Kocaayak ve Oğlu animasyon izle Kocaayak ve Oğlu 2017 izle Kocaayak ve Oğlu türkçe dublaj izle Kocaayak ve Oğlu full izle Çocukluktan beri her şeyin iyi olması için uğraşan adam hayatını bazen boşa saldığında ise daha da güzel şeyler ile olduğu gerçeği vardır. Gençlik yıllarından artık büyümüş olan bu adam her şeyin de farklı bir zihniyet altında yaşadığını bilmektedir. Kocaayak ve Oğlu türkçe dublaj izle, Hayatının yanı sıra macera bulabilmek için çok deneyimli birisi olması onun maceraya daha yatkın olduğunun bire bir kanıtlanmış halidir. Her amaç altın da farklılık olsa da bu adam macera adına verdiği tüm çabalar ile büyümüş birisidir. Arkadaşı dostu veya herhangi bir ailesi olmayan bu adam tek tabanca takılmayı küçüklüğünden beri yaptığı için alışmıştır. Kocaayak ve Oğlu tek parça izle, Macera bulmak adına uzun bir yola çıkan adam yolun sonucunda her şeyin başarılı olacağına inanmaktadır. Cidden yol sonunda istediği şeye ulaşmış ve farklı boyutta amacı da ortalıklar da dolaşmaktadır. Kocaayak ve Oğlu full izle, Babasının ve annesinin öldüğünü düşünen bu adam orman da Kocaayak adın da ki bir yaratık ile karşı karşıya kaldıktan sonra hayatı bir kez daha değişmiştir. Kocaayak ve Oğlu 720p izle, Çünkü Kocaayak adın da ki varlık babasıdır. Bunu bir şekil de anlamayı başarmış olan Kocaayak ona ilk başlar da bir şey belli ettirmemek adına kötü tavırlar sergiler. Ama aslında içi gitmek de olan Kocaayak neden babası olduğunu halen söylemedi inanın bende bilmiyorum. Kocaayak ve Oğlu 2017 izle, Her neyse Kocaayak adın da ki bu varlık hayvanlar ile konuşabildiği için orman da çok değişik şeylerin olup bittiğinden anında haberi olmaktadır. O yüzden şu anda oğlu için pek de bir sıkıntı olmadığını bilmektedir. Kocaayak ve Oğlu full hd izle Kocaayak oğluna babası olduğunu söylememe sebebini şimdi anladık. Kocaayak ve Oğlu tek parça full hd izle, DNA dengesini hiç bir şekil de bozacak haberler vermemesi gerekmektedir. Aralarında farklı kabiliyetleri olsa da hiç bir şekil de hiç bir kişinin hiç bir zaman bu güçler hakkında haberi olmaması gerekir. Kocaayak ve Oğlu full hd izle, Ama konuştuğu hayvanların bir tanesi bile bunu kimse ile paylaşamaz. Çünkü Kocaayak güçleri ile bunun da farkına varmaktadır. Bakalım Kocaayak ve maceracı oğlu arasında ilerlemek de olan sahneler de karşınıza ne gibi değişik sahneler gelecek. Kocaayak ve Oğlu donmadan izle, Film animasyon türünde olmasına rağmen çocuklardan fazla yetişkinlerin izleyeceği bir film haline gelmeye başladı.

1,678 İzlenme
Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk izle 2017 animasyon full 2017 - ABD

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk izle Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk full izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk türkçe dublaj izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk hd izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk 2017 izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk animasyon izle Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk filminde Vanessa Hudgens, Dwayne Johnson, Josh Hutcherson gibi isimler rol alırken, 94 dakika sürecek olan gizemli adaya yolculuk aksiyon ve macera filmleri arasındaki yerini aldı. 17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Gizemli bir o kadar güzel ve çok hoş bir adayı keşif etmişlerdir...

1,505 İzlenme
Doraemon: Buz Devri Macerası izle 2017 animasyon full 2017 - ABD

Doraemon: Buz Devri Macerası izle Doraemon: Buz Devri Macerası full izle Doraemon: Buz Devri Macerası 2017 izle Doraemon: Buz Devri Macerası türkçe dublaj izle Doraemon: Buz Devri Macerası animasyon filmi izle yabancı animasyon filmleri içinde ülkemizde tanınan Doraemon animasyon filminin son serisi olan Doraemon: Buz Devri Macerası 2017 yılında gösterime hazırlanan bir film olarak karşımızdadır. 2017 japon yağımı filmde yine kahramanlarımız maceradan maceraya koşuyor. yönetmenliğini Atsushi Takahashi üstlendiği film 18 ağustosta gösterime girecektir. filmin türkçe seslendirmesi hakkında pek fazla bilgi verilmese de animasyon film severler tarafından Doraemon: Buz Devri Macerası filmi büyük bir sabırsızlıkla beklenmektedir. en hızlı filmlerin adresi olan filmihizliizle.com keyifli ve hızlı seyirler diler.

1,511 İzlenme
Batman Ninja izle 2018 Full HD Türkçe Dublaj 2018 - ABD

Batman Ninja izle 2018 yılında batman filmlerinin bir yenisi olan batman ninja filmi geliyor. harika bir fantastik ve animasyon türünde izleyici karşısına çıkacak olan film sinema severler tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir. Batman, bir takım müttefikleriyle ve düşmanlarıyla birlikte modern Gotham Şehri'nden feodal Japonya'ya naklediliyor. Batman Ninja Türkçe Dublaj izle Dövüş sahneleri canlı aktörlerle çekildi ve daha sonra bu görüntüleri kullanarak animasyon oluşturuldu. filmin yönetmenliğini Junpei Mizusaki üstlenmiştir. 2018 yılı içind batman ninja animasyon filmi gösterime girdikten kısa bir süre sonra sitemizden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

584 İzlenme
Sevimli Emojiler izle The Mojicons 2017 animasyon full

Sevimli Emojiler izle Sevimli Emojiler türkçe dublaj izle Sevimli Emojiler full izle Sevimli Emojiler tek part izle Sevimli Emojiler 2017 izle Sevimli Emojiler animasyon izle Sevimli Emojiler Filmi 2017 yapımı Bilim Kurgu türünde heyecanla izleyiciler tarafından beklenen bir filmdir. Yönetmen koltuğun da oturmaktadır. Başroller de gibi başarılı isimlerin yer aldığı Sevimli Emojiler filminin konusuna kısaca değinecek olursak; Sevimli Emojiler filmini izlediğimizde “The Mojicons” internetin emojiler dolu, perde arkası sahnelerini anlatıyor. Emojiler, e-postalarda ve mobil mesajlaşmada düzenli olarak kullandığımız sayısız ifadeler. İronik olarak bu kısaltılmış ifadelerin, Web’in nasıl çalıştığı hakkında fikri bile yok. Gizemli bir dijital kötü adam, @ simgesini çaldığında tüm elektronik yazışmaları durdurur. Emojiler, sistemi onarmak için korkutucu ve tehlikeli bir maceraya girişirler. Tabi keşke sistemin ne olduğunu bilselerdi… İnternet; tüm sırlarını emojilere açarken, hem emojilere hem de onları izleyen çocuklara heyecanlı anlar yaşatacak.

193 İzlenme
Resident Evil Vendetta izle 2017 full hd 2017 - ABD

Resident Evil Vendetta izle Resident Evil Vendetta full izle ve Resident Evil Vendetta Türkçe dublaj izle için yada Resident Evil Vendetta 2017 ayrıca Resident Evil Vendetta 720p 1080p izle için sitemize buyrun. Karısı ve sevdikleri düğün gününde bombayla vurulduktan sonra intikam duygusuyla yanıp tutuşan bir silah tüccarı intikam almak için yeni bir biyo-organik silah geliştirir. Ortaya çıkan bu yeni virüs öncekilerden çok daha güçlüdür ve hızla yayılmaya başlar. Chris Redfield ise bu virüsün yayılmasını önlemek ve bu ölüm tüccarını yakalamak için Leon S. Kennedy ve Rebecca Chambers’dan yardım alacaktır... Resident Evil Vendetta filmini kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Resident Evil Vendetta 1080p izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü ve yorumu çok görmeyin unutulmaz filmlerin adresi http://filmtadim.com keyifli izlemeler diler :)

118 İzlenme
The Story of Ferdinand izle 2017 full hd 2017 - ABD

The Story of Ferdinand izle The Story of Ferdinand full izle The Story of Ferdinand türkçe dublaj izle The Story of Ferdinand 720p izle The Story of Ferdinand 2017 izle Amerikan sineması bugünlerde klasik konuların dışına çıkarak farklı şeyler üretmeyi deniyor. Özellikle animasyon filmlere büyük önem verildiğini söylemek mümkündür. Animasyon filmler hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden yapımlar olduğu ve oyuncu bulma gereksinimi olmadığı için bugünlerde prestijli yapım firmaları tarafından diğerlerine nazaran daha çok tercih edilmektedir. 2017 yılında gösterime girecek olan bir filmin çalışmaları şimdiden başlamış durumda. The Story of Ferdinand,, farklı kurgusuyla dikkat çekiyor. Bu film, çocuklar için 1936 yılında yayınlanan bir çizgi romana dayanıyor. Munro Leaf tarafından yazılan hikâye, Robert Lawson’ın çizgileriyle çizgi romana dönüştürülmüştü. Film, 1930lu yıllarda oldukça popüler olan bir çizgi romana dayanıyor. Filmde hikâyesi anlatılan Ferdinand, İspanya’da yaşayan bir boğadır. Diğer boğalarla anlaşamaz ve onlardan ayrı vakit geçirmeyi tercih eder. Oynamaya, vakit geçirmeye çalıştığı bütün boğalar ondan uzaklaştığı için yalnız kalmak ister ve kendini geliştirerek diğerlerinden daha güçlü, daha öfkeli bir boğaya dönüşür. En sonunda türdeşlerinin kaderini paylaşarak kendisini Madrid’de boğa güreşleri yapılan bir arenada bulacaktır. Ferdinand’ın hikâyesi İspanya İç Savaşı döneminde geçiyor. Bu bakımdan The Story of Ferdinand izle filmi tarihi olarak da bilgi veren bir yapım olduğunu söylemek mümkün. Filmin yönetmenliğini İspanyol asıllı usta yönetmen Carlos Saldanha üstleniyor. Filmin yapımcı firması ve seslendiricileri hakkında pek bilgi bulunmasa da şimdiden animasyon sevenler tarafından merakla beklendiğini söylemek doğru olacaktır. Sizleri çok fazla bekletmeden The Story of Ferdinand filmi ile baş başa bırakıyoruz. Oyuncak Hikâyesi 4 filmi izledikten sonra o değerli yorumlarını eksik etmemenizi umuyoruz. Yaptığınız yorumlar diğer izleyicilerimizin film hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır. Kaliteli Hd filmlerin adresi Filmifullhizliizle.com iyi seyirler diler… The Story of Ferdinand filmini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. The Story of Ferdinand Türkçe Dublaj izle seçeneği ile kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sitemizden The Story of Ferdinand Full izle seçeneği ile filmi sorunsuz izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak The Story of Ferdinand filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü çok görmeyin :)

Yönetmen: Carlos Saldanha

Oyuncular: -

6.5 IMDB Puanı 1,698 İzlenme
Paddington 2 izle 2017 animasyon türkçe dublaj

Paddington 2 izle Paddington 2 full izle ve Paddington 2 Türkçe dublaj izle için yada Paddington 2 2017 ayrıca Paddington 2 720p 1080p izle için sitemize buyrun. Peru'dan kalkıp İngiltere'ye yerleşen ve burada kendisine Brown ailesini bulan sevimli Ayı Paddington serinin ikinci filmiyle geliyor. Yerel halkın da sevilen bir üyesi haline gelen ayı teyzesi Lucy'nin 100. doğum gününe hediye almak için birkaç işte çalışacaktır. O kadar emek verip aldığı hediye çalınınca macera başlayacaktır. Paddington 2 filmini kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Paddington 2 1080p izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü ve yorumu çok görmeyin unutulmaz filmlerin adresi http://filmtadim.com keyifli izlemeler diler :)

377 İzlenme
Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3 2017 Full İzle 2017 - ABD

Çılgın Hırsız 3 İzle Çılgın Hırsız 3 serinin üçüncü filmi ile beyaz perdede 2017 yılında buluşacak animasyon filmler arasında yer almaktadır. Çılgın Hırsız 3 izle filmi yine karşımıza minyonların maceralarını anlatan bir çizgi animasyon filmi olarak çıkmaktadır. 2017 ABD yapımı Çılgın Hırsız 3 filminin seslendirmesi Seslendirme: Anita Briem, Pierre Coffin, Chris Renaud, Elsie Fisher, Dana Gaier gibi isimler tarafından yapılmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise animasyon filmlerin usta yönetmeni Pierre Coffin, Chris Renaud ikilisi yer almaktadır. Serinin üçüncü filminin senaristliğini Ken Daurio ile Cinco Paul ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Çılgız hırsız 3 izle filminin diğer adı ise Despicable Me 3 olarak geçmektedir. Filmin yapımcılığını ise Christopher Meledandri üstlenmiştir. Siz değerli ziyaretçilerimizi çok fazla bekletmeden Çılgın Hırsız 3 filmi ile baş başa bırakıp filmi izledikten sonra o değerli yorumlarını eksik etmemenizi umuyoruz. Yaptığınız yorumlar diğer izleyicilerimizin film hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır. Kaliteli Hd filmlerin adresi filmifullhizliizle.com iyi seyirler diler… Çılgın Hırsız 3 filmini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Çılgın Hırsız 3 Türkçe Dublaj izle seçeneği ile kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sitemizden Çılgın Hırsız 3 Full izle seçeneği ile filmi sorunsuz izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Çılgın Hırsız 3 filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü çok görmeyin :)

Yönetmen: Pierre Coffin, Chris Renaud

Oyuncular: Seslendirme : Anita Briem, Pierre Coffin, Chris Renaud, Elsie Fisher, Dana Gaier

6.5 IMDB Puanı 39,455 İzlenme
Büyülü Kanatlar izle Lighting Dindin 2017 animasyon full

Büyülü Kanatlar izle Büyülü Kanatlar full izle ve Büyülü Kanatlar Türkçe dublaj izle için yada Büyülü Kanatlar 2017 ayrıca Büyülü Kanatlar 720p 1080p izle için sitemize buyrun. Büyülü Kanatlar filminin orijinal adı Lighting Dindin’ dir. Büyülü Kanatlar tek parça izle, Filmin vizyon tarihi 18 Ağustos 2017’ dir. Film 2017 Çin yapımıdır. Büyülü Kanatlar filminin türü animasyondur. Filmin süresi ise 85 dakikadır. Filmin yapımcısı Yuan Mei’ dir. Yuan Mei daha önce Yugo ve Lala filminin de yapımcılığını yapmıştır. Büyülü Kanatlar full izle, Film Yugo ve Lala adında iki kişinin arkadaşlığını anlatır. Film 2012 yılında vizyona girmiştir. O yıl Çin izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. Yugo ve Lala tam anlamıyla bir animasyon filmidir. Büyülü Kanatlar full hd izle, Çocuklar en başından beri animasyon filmlerine bayılır. Yugo ve Lala filmi de tam anlamıyla çocukların seveceği bir filmdir. İnsanın içini ısıtan, sıcacık bir filmdir. Film o kadar çok sevilmiştir ki filmin devamı da çekilmiştir. Genellikle animasyon filmler çocuklar tarafından tercih edilir. Ancak Yugo ve Lala filmi yetişkin kişilerin de tercih ettiği bir filmdir. Büyülü Kanatlar türkçe dublaj izle, Filmden sonra pek çok yetişkin; bize animasyonu sevdiren film bu diyerek yorumda bulunur. Film hayvanlar dünyasını anlatır. Bu hayvanlar en büyük tehlike olan insanlardan kaçar. Film hayvanları anlatıyor ama Yugo’ da bu hikayenin içine giriyor. Yugo, oldukça sevimli bir küçük çocuktur. Bu küçük kız çocuğunun oldukça büyük derdi vardır. Çünkü Yugo’ da insanların arasında olmaktan mutsuzdur. Büyülü Kanatlar sansürsüz izle, Yugo bir anda kendisini, bu kaçan hayvanların arasında bulur. Bu nokta da hikaye başlar. Filmin amacı insanları eleştirmektir. Çünkü insanlar, kendilerinden başka hiçbir şeye dikkat etmeyen canlılara dönüştü. Kendi istekleri için sürekli bir şeyleri tahrip eder hale geldi. İnsanların bu tavrından doğa ve hayvanlar da nasibini aldı. Büyülü Kanatlar izle, Doğa hem insanların hem de hayvanların ortak bir yaşam alanı iken; insanlar bu gücü sadece kendilerinde tuttu. Hayvanlar da artık çareyi insanlardan kaçmakta buldu. Film bu düşünceyi çok güzel yansıtıyor. Unutmamak gerekiyor ki, animasyonlar çocuklara mesaj vermek için çok iyi bir yoldur. Çünkü insanlarda bir davranış değişikliğini kazandırmak istiyorsak; buna önce çocuklardan başlamamız gerekir. Büyülü Kanatlar donamdan izle, Yuan Mei bunu yapımcısı olduğu filmlerde çok güzel başarır. Büyülü Kanatlar filmini kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Büyülü Kanatlar 1080p izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü ve yorumu çok görmeyin unutulmaz filmlerin adresi http://filmtadim.com keyifli izlemeler diler :)

556 İzlenme