Sırala

Türler

Tür:

Gizem Filmleri

156 film bulundu
Cingöz Recai izle 2017 yerli film full tek part

Cingöz Recai izle Cingöz Recai full izle ve Cingöz Recai Tek parça izle için yada Cingöz Recai 2017 ayrıca Cingöz Recai 720p 1080p izle için sitemize buyrun. Cingöz Recai 2017 filmi, ünlü İngiliz roman karakteri olan Robin Hood duymuşsunuzdur değil mi ? Peki neydi bu Robin Hood’un en belirgin ve en tanındık özellikleri ? İlki zengin çalıp fakire vermek. Diğeri ise çok iyi bir okçu olmasıdır. Peki biz size bunun yerli Türk versiyonu olduğunu söylesek ve bunun size kim olduğu sorusunu yöneltsek bizlere cevap verebilecek misiniz ? Sizler bu sorunun cevabını düşüne durun biz sizlere cevabı verelim. Cevabımız Cingöz Recai olacak. Tabi biraz üzerinde oynanmış, değiştirilmiş ve zamanın ihtiyaçlarına göre tasarlanmış modern dünyanın Robin Hood’u Cingöz Recai. Cingöz Recai full hd film izle, filminde Cingöz Recai karakteri hak etmedikleri derecede mal varlığına sahip zenginleri alavere dalavereleriyle onları söğüşleyen ve indire gandi yaptığı paraları cebine değil fakir fukaraya, ihtiyaç sahibi yoksul kişi ya da ailelere vererek onları hayatın zorluklarında yaşadıkları sıkıntılara karşı derman yaratmaktır. Peki bunu nasıl yapıyor acaba ? Eğer karşısında ki yani hedefinde ki bir hanım efendi ise yakışıklığını, cazibesini, çekiciliğini, etkileyiciliğini, sahtekarlığını, yalan söyleme becerisini ve bir tilki kadar kurnazlığını kullanarak hedefine ulaşıyor. Hedef erkek ise ona karşı dolandırıcılık yeteneklerini göstererek iş başı yapıyor. Cingöz Recai’nin bütün hünerleri bunlardır. Peki Cingöz Recai’den bahsedelim biraz. Cingöz Recai, avare ruhlu ve karakterli bir kişilik hürriyetine sahiptir. Eli açıktır. Fazlasıyla cömerttir. Adaletsiz işleyen bu dünyanın hor görülen, itilen kalkılanların yanında yer alarak onlara kendi adalet anlayışı ile yardımcı olmaya çalışan bir nevi şahsına münhasırdır. Peki Cingöz Recai full izle filminin öyküsü nasıl gelişmektedir diye kendi kendimize soralım. Cingöz Recai lakaplı bir adamın zenginden çal fakire dağıt mottosu ile idame ettirdiği hayatında yeni hedefinde bulunan bir kadının dedesinden kendisine kalan yüksek değerde ki mirasına göz diker. Her şeyşi planlamıştır. Daha önce gerçekleştirdiği işler gibi tereyağından kıl çeker misali işi rahat, zahmetsiz ve plandığı şekilde uygulamaya başlar. Lakin planlamadığı bir detay vardır. Detay aşktır, aşk. Nerde ne zaman ne şekilde insanı bulacağı belli olmayan, birden bire insanı bulan bu aşk hususudur. Gözünden kaçırdığı detay gözüne kestirdiği yeni işinde hedefteki kızın güzelliği ve iyi huylu karakteridirine aşık olur. Ee bundan sonrasında ne olacak diye soracak olursanız filmi izlemeye koyulalım. Cingöz Recai filmini kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Cingöz Recai 1080p izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü ve yorumu çok görmeyin unutulmaz filmlerin adresi http://filmtadim.com keyifli izlemeler diler :)

1,151 İzlenme
Parasitic Twin izle 2017 Türkçe Dublaj

Parasitic Twin izle Parasitic Twin full izle Parasitic Twin türkçe dublaj izle Parasitic Twin Tek part izle Parasitic Twin tek parça izle. İtalya yapımı korku filmi 4 genç kızı temel alıyor. Yetim olan 4 kız arkadaş aynı zamanda kan yemini ile de birbirlerine bağlıdır. Kızlar günün birinde gizemli bir adaya gelirler. Ancak kısa sürede fark edecekleri şey, geldikleri yerin aslında farklı bir boyut olduğudur... Yapımcılığını emektar yapımcı Ken Gord'un üstlendiği İtalyan yapımı korku filmi "Parasitic Twin"den sanatsal set kareleri geldi. İtalya yapımı korku filmi 4 genç kızı temel alıyor. Yetim olan 4 kız arkadaş aynı zamanda kan yemini ile de birbirlerine bağlıdır. Kızlar günün birinde gizemli bir adaya gelirler. Ancak kısa sürede fark edecekleri şey, geldikleri yerin aslında farklı bir boyut olduğudur...Dario Argento’nun The Phantom of the Opera'sının kamera ekibinde yer alan, aynı zamanda Martin Scorsese ve Bernardo Bertolucci gibi isimlerle de ortak projelerde yer alan İtalyan yönetmen Claudio Zamarion'un yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosunda ise Franco Forte ve Francesco Spagnuolo imzası var. Fillmin oyuncu kadrosu da çok uluslu olmasıyla dikkat çekiyor. İngiliz oyuncu Dani Tonks, İtalyan oyuncular Giulia Martina Faggioni, Francesca Pellegrini ve Esmerada Spadea, Amerikalı oyuncular Anna Warren Butterworth ve Doris Night filmin başrollerini üstleniyor.

519 İzlenme
Cehennem izle Brimstone full türkçe dublaj

Cehennem izle Cehennem full izle ve Cehennem Türkçe dublaj izle için yada Cehennem 2017 ayrıca Cehennem 720p 1080p izle için sitemize buyrun. Film 1900’lü yıllarda geçmekte olup yaşadıkları şehre yeni gelen garip görünümlü ve şeytani benzer biçimde giyinen bir rahibin Liz ve ailesine karşı olan öfkesini konu almaktadır. Liz, hiç ilgisi olmadığı biçimde öfkeli ve intikam isteyen Reverend’dan bir suçla yargılanır. Liz, ilgisi olmadığı bu suçtan kendisini temize çıkarması gerekirken öteki yanda da kızını hem düşmanına aynı zamanda yargıya karşı korumak zorunda kalacaktır. Cehennem filmini kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak Cehennem 1080p izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü ve yorumu çok görmeyin unutulmaz filmlerin adresi http://filmtadim.com keyifli izlemeler diler :)

892 İzlenme
Gece Gelen izle

Gece Gelen izle Gece Gelen full izle Gece Gelen türkçe dublaj izle Gece Gelen 2017 izle Gece Gelen Tek part şeklinde It Comes at Night full izle Doğal olmayan bir tehdit olarak dünyayı terörize eden ıssız bir evde güvende olun, bir adam eşi ve oğluyla birlikte hassas bir iç düzeni kurdu, ancak umutsuz bir genç aile sığınmak için geldiğinde yakında test edilecek. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Her iki ailenin en iyi niyetlerine rağmen, paranoyak ve güvensizlik, ailesinin korunmasının ruhunun bedeli karşılığında geldiğini öğrenirken, gizlenip canavarca olan bir şeyi uyandırarak, sürüngen dışındaki dehşet olarak kaynar. Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır...Trey Edward Shults'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Joel Edgerton, Kelvin Harrison Jr., Carmen Ejogo, Christopher Abbott ve Riley Keough yer alıyor.

1,960 İzlenme
Gecenin Gizemi izle

Gecenin Gizemi izle Gecenin Gizemi Tek part izle Nightworld full hd izle Gecenin Gizemi türkçe dublaj izle Gecenin Gizemi 2017 izle Eski LAPD subayı Brett Anderson, Bulgaristan'ın başkenti Sofia'nın eski bir apartmanda güvenlik görevlisi olarak görevi gördüğünde kısa süre sonra bir dizi tuhaf ve dehşet verici olaylarla karşılaşmaya başladı. Bina, günahkâr geçmişi hakkında derinlemesine araştırma yapmaya ve gölgeli sahiplerini ve geçmiş çalışanlarını araştırmaya başladıktan sonra, binanın bağırsakları arasında yer alan ve dünyaya özgürce kazandırılacak her şeyi yapacak olan kötü niyetli bir gücü açığa çıkarıyor.

713 İzlenme
Berrak Göl Shimmer Lake 2017 full izle

Berrak Göl Shimmer Lake 2017 full izle Küçük bir kasabada banka soygunu olmuştur. Kasabanın şerifi, olayın ardında ki sır perdesini aralamak için mücadele eder. İlk başta şüphelendiği kişilerin olayla ilgisi olmadığı anlaşılır. Şerif zamanı geri sararak nerde hata yaptığını düşünmeye ve doğru suçluları yakalamaya çalışacaktır... Berrak göl hd izle Berrak göl filmi 2017 ABD yapımıdır. Orjinal adı Shimmer lake olu, suç, gizem türlerinde, netflix bünyesinde 9 haziran 2017 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Yönetmen ve senaryoda Oren Uziel yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Benjamin Walker, Wyatt Russell, Rainn Wilson isimler yer almaktadır.

339 İzlenme
O it 2017 türkçe dublaj korku filmi 720p izle

O it 2017 türkçe dublaj korku filmi 720p izle 2017 filmleri izle kategorisi altında yer alan yapım 89 dakika boyunca sizlerle birlikte olacak. Dram, Korku, Gerilim unsurlarını içinde barındıran film farklı türleri harman ederek izleyiciye sunuyor. ABD yılında vizyona giren film, seyirci oylarıyla belirlenen IMDb sitesinden 7.9 puan almıştır. it izle filminin yönetmenlik koltuğunda Andrés Muschietti yer alıyor. Bill Skarsgård, Finn Wolfhard, Nicholas Hamilton, Javier Botet filmin oyuncu kadrosunu oluşturuyor. Noktafilmizle ailesi olarak sizlere daha kaliteli paylaşımlar yapmak adına filmlere yorum yapmanızı rica ediyoruz. Kaliteli bir senaryo ile harmanlanmış 2017 filmini tek parça bölümler halinde seyretme keyfine varabilirsiniz. IT izle Stephen King'in tekrar beyaz perdeye uyarlanan filminde küçük bir şehir olan Maine'de yaşayan 7 çocuğu konu alıyor. Halktan dışlanan bu çocukların bir sürü problemine bir de palyaço kılığında Pennywise adında bir bela bulaşacaktır.

1,803 İzlenme
John Wick 2 izle 2016 Full türkçe dublaj HD ABD - 2016

John Wick 2 izle 2016 Full türkçe dublaj HD John Wick 2 izle John Wick 2 full izle John Wick 2 türkçe dublaj izle John Wick 2 tek parça izle John Wick 2 seyret 2016 aksiyon, suç ve macera temalı olan John Wick 2 filmi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. John John Wick 2 izle filminin yönetmen koltuğunda David Leitch’i görmekteyiz. John Wick 2 filminin başrolünde dünyaca ünlü aktör ve aynı zamanda The Matrix üçlemesinde ünlenen Keanu Reeves rol almaktadır. 26 Aralık 2016 tarihinde gösterime girecek olan filmde suç ve aksiyon sahneleri ile ön plana çıkmaktadır. Başrol oyuncusu Keanu Reeves’e rol arkadaşı Basil Iwanyk eşlik etmektedir. Eski tetikçi olan Wick bu sefer kendisini mafyanın içinde bulacak ve kötü işlerden kurtulmak isteyecektir heyecanla ve soluksuz izleyeceğiniz filmler arasında olan John Wick 2 Filmi şuan için sadece fragmanı bulunmaktadır. Film gösterime girdikten sonra sitemizde izleyebilirsiniz. Ancak filmin gösterim tarihi 2016 Aralık ayında olacağı için sinemaseverleri uzun bir süre bekletecektir. John Wick 2 filmini sitemizde kesintisiz ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Kaliteli Hd dram filmlerin tek adresi filmifullhizliizle.com iyi seyirler diler…:) John Wick 2 izle filmini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. John Wick 2 Türkçe Dublaj izle seçeneği ile kesintisiz olarak filminizi izleyebilirsiniz. Sitemizden John Wick 2 Full izle seçeneği ile filmi sorunsuz izleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde şikayetlerinizi yorum kısmından bize yazarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak John Wick 2 izle filmini sizlere sunmaya çalıştık bizden teşekkürü çok görmeyin :)

Yönetmen: David Leitch

Oyuncular: Keanu Reeves, Basil Iwanyk

7.5 IMDB Puanı 629,121 İzlenme 5 Yorum
Siccin 4 full hd 2017 tek part 720p izle

Siccin 4 full hd 2017 tek part 720p izle 1 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek olan 2017- Türkiye yapımı bir korku filmi ile karşınızdayız. Aslında bu korku filmi ülkemiz sinema severleri tarafından oldukça ilgi gören seri filmlerden birtanesi. Siccin 4 izle filminden bahsederken serinin diğer filmlerinide atlamamak gerekir. Güzel yorumlar ile seyirciler eğer bu filmleri süslemeselerdi yeni filmlerini görme şansımız olmazdı. 2014 yılında Siccin ilk filmini vizyona koydu. 2015 yılında da adını değiştirmeyip sadece 2. film oluşunu belirterek yeni film çıktı. 2016 yılında bu sefer Cürmü Aşk yan adıyla sinema severlere sunuldu. Fakat son yayınlanacak filmde tekrar sayı ile yeni bir isim almadan vizyon görecektir. Yorumlara baktığımızda filmin diğer küçük bütçeli filmlere nazaran acayip farklı bir bütçesi olmamasına rağmen yönetmen ve oyuncu farkı ile daha doğrusu buna birde senaryoyu eklersek bu konuların farklılıklarından dolayı daha ilgi çekici ve kitleye ulaşan filmler olduğu söylenmektedir. Tahmini imdb puanı 7.3 olan filmi en kaliteli şekilde izlemek için sitemize davetlisiniz. İzlemiş olduğunuz filmler hakkında düşüncelerinizi ve istek filmlerinizi yorum yoluyla bize ulaştırınız.

6.8 IMDB Puanı 4,578 İzlenme 4 Yorum
iki 2017 full yerli film hd izle

iki 2017 full yerli film hd izle 2017 yerli korku ve gerilim temalı bir film olarak karşımıza önümüzdeki aylarda çıkacak olan iki yerli korku filmini sizlere sunuyoruz. gerilim ve korku dolu anlarla izleyeneleri oldukça korkutacak bir film olan iki filminin başrolünde Emin Gümüşkaya yanı sıra Taner Cindoruk, Tuğba Tutuğ, Tuana Naz Tiryaki gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. senaryosunu Murat Toktamışoğlu kaleme aldığı bu yerli korku filmi 4 ağustos 2017 tarihinde gösterime girecektir. film göserime girer girmez sitemizden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

5.2 IMDB Puanı 957 İzlenme